13.4.2019 09:00

V tabuľke , ktorá vám príde na mail, sú spísané základné práce, ktoré plánujeme. Hľadáme "koordinátorov" pre tie náročnejšie, ktorí sú schopní a ochotní po konzultácii s nami a za pomoci ďalších rodičov, postarať sa o uskutočnenie tej ktorej práce. Prosíme teda zručnejších majstrov a majsterky, ktorí nám s týmto vedia pomôcť, aby sa zapísali do tabuľky, prípadne ozvali sa mailom.
Tiež prosíme aj ďalších, ktorí síce neplánujú pomôcť s koordinovaním prác, ale vedia prísť pomôcť inak, aby sa nám ozvali na mail, aby sme vedeli približný počet brigádnikov. Aj keby ste nemohli prísť na celý čas brigády, príďte aspoň na kratšie, každá ruka sa bude hodiť:) Vítané sú aj Vaše deti, ktoré sa tiež môžu stať našimi pomocníkmi pri práci.
 
Veľmi pekne vopred ďakujeme za Vašu pomoc, veríme, že sa Vám brigáda a spoločne strávený čas prácou v škôlke bude páčiť aspoň tak ako počas minulých rokov. Budeme sa na Vás tešiť!
S otázkami, návrhmi alebo pripomienkami sa prosím obracajte na Janku Múdru, ktorá je v škôlke prítomná doobedu a má na starosti organizáciu brigády.
Ďakujeme a prajeme krásne jarné dni,
kolégium wš Studnička